Zajęcia popołudniowe Gdańsk Karczemki

Wzmocnisz się, uelastycznisz, zregenerujesz. W niewielkiej grupie praktykujących i przyjaznej atmosferze. Ubierz się wygodnie i korzystaj z dobrodziejstw jogi.

Joga dla początkujących

Najlepszy wybór jeśli wybierasz się na jogę pierwszy raz.
Zajęcia bazują na metodzie B.K.S Iyengara, zachęcającej do praktyki z dużą dokładnością i uważnością. Wykorzystujemy liczne pomoce (koce, paski, drewniane kostki) , co pozwala dostosować asanę do siebie, a nie na odwrót. Podczas zajęć wykonujemy różnorodne pozycje jogi: stojące, siady, skręty, skłony, wygięcia, a na koniec zawsze jest czas na chwilę relaksu czyli savasanę.
Na pierwsze zajęcia jogi zbierałam się dobrych kilka tygodni (napisałam o tym tutaj), więc dobrze wiem, jak to jest się wahać. Przyjdź i sprawdź, czy to dla Ciebie.

Joga ogólna

Nieco bardziej intensywna, dobra dla Ciebie jeśli już miałaś/łeś kontakt z jogą.
Poziom zaawansowania zajęć jest dostosowany do grupy, zawsze jest również możliwość wykonania wersji asany bardziej dostępnej, zmodyfikowanej.
Uczymy się prawidłowego kierunku ruchu w asanach, doświadczając czasem jego intensywności i pogłębiania, czasami odpuszczania i rozluźnienia oraz wszystkiego co jest pomiędzy. Pracujemy świadomie nad wydłużaniem i ruchem specyficznym dla danej pozycji jogi.

Joga dla każdego z regeneracją

Dla każdego - początkujących i już praktykujących. Jeśli potrzebujesz oprócz intensywniejszej praktyki, zażyć również skutecznej regeneracji, te zajęcia są dla Ciebie.
Zajęcia wykorzystujące metodę Iynegara oraz jogę regeneracyjną Relax and Renew® wg Judith Hanson Lasater.
Nie przez przypadek zajęcia jogi dla każdego z regeneracją znalazły się w grafiku w piątek. Dzień, w którym często jesteśmy zmęczeni i niecierpliwie wypatrujemy weekendu.
Zajęcia będą składały się z dwóch części - intensywniejszej praktyki jogi oraz pozycji regeneracyjnych wraz z relaksem. Dzięki takiemu połączeniu robimy coś naprawdę dobrego dla naszego ciała i układu nerwowego.
Zajęcia trwają 75 min. i warto zabrać na nie ciepłe skarpetki, bluzę na czas regeneracji.
Organizacja :
  • Zajęcia odbywają się w przestronnej sali gimnastycznej w przedszkolu Uśmiech Dziecka ul. Kalinowa 71, w grupach kilkuosobowych
  • Możesz wybrać jeden rodzaj zajęć lub korzystać z obu naprzemiennie w ramach jednego karnetu
  • Maty oraz pozostałe potrzebne pomoce są dostępne na sali
  • Zapisz się na zajęcia korzystając z formularza online
  • Przed zajęciami przeczytaj Regulamin

All rights reserved : Coś Swojego 2020 RegulaminPolityka prywatności