O mnie

Praktykuję jogę od 2011 roku, a od 2017 roku dzielę się tym doświadczeniem, ucząc.
Dzięki jodze poznaję siebie i dokonuję w życiu coraz bardziej świadomych wyborów. Doświadczam życia pełniej i uważniej, odzyskuję bezcenny dystans w spojrzeniu na codzienne sprawy. Joga to też mój sposób na prawdziwy odpoczynek. Dzięki regularnym pobytom na macie regeneruję się i napełniam swój kubeczek nowymi siłami witalnymi.
W uczeniu ważny jest dla mnie żywy kontakt z osobami, które przychodzą na zajęcia. Uczę z uważnością na człowieka, poszanowaniem indywidualnych odczuć i intuicji praktykujących ze mna osób. Lubię różnorodną praktykę, łączącą łagodną powięziową pracę, z oddechem i intensywnością w jogicznych działaniach.
Uczę jogi również dzieci, czerpiąc z tego niesamowitą frajdę.
Z wykształcenia jestem pedagożką. Oprócz jogi uwielbiam kontakt z przyrodą, wędrówki górskie, czytanie książek, ale najbardziej - być mamą.
Kursy nauczycielskie:
2022 - certyfikowany kurs jogi dla dzieci - Kids Yoga Teacher Training (Rainbow Yoga)
2021 - kurs nauczycielski jogi regeneracyjnej (Relax and Renew® Level 1) prowadzony przez Judith Hanson Lasater (30h), zostałam certyfikowaną nauczycielką jogi regeneracyjnej Relax and Renew® (https://www.restorativeyogateachers.com/)
2020 - kurs jogi dla dzieci "Teaching Children Yoga" po ośmiu tygodniach uczestnictwa zostałam certyfikowaną nauczycielką programu Yoga Ed., dedykowanego dzieciom w wieku 3-12 lat.
2016-2019 - Kurs Nauczycielski Jogi Iyengara z poziomu Introductory II w Krakowie. W ramach kursu odbyłam ponad 360 h praktyki asan, pranajamy oraz zajęć z metodologii nauczania. Poznałam również zagadnienia związane z postępowaniem w przypadkach problemów z kręgosłupem, kolanami, praktyki menstruacyjnej.
2015 - akredytowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, ponad 160 - godzinny kurs nauczycielski hatha jogi, uzyskując tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej Hatha Joga
Spotkajmy się na macie!
Iwona Gilewicz-Grunt

All rights reserved : Coś Swojego 2020 RegulaminPolityka prywatności