Kursy i warsztaty

Tematyczne kursy i warsztaty - dla początkujących i praktykujących, krótsze lub dłuższe. Zawsze kameralnie i w stałej grupie.

Kurs - początki z jogą

Dla wszystkich, którzy są ciekawi jogi i chcą podejść do tematu w systematyczny sposób, w stałej, kameralnej grupie praktykujących.
Podczas kursu w uporządkowany sposób będziemy uczyć się podstawowych asan - ustawienia, kierunku ruchu i działania w pozycji. Poznamy i doświadczymy skutecznych sposobów na relaks i regenerację.
Dzięki temu, że będziemy spotykać się w stałej, kameralnej (max.12 osobowej) grupie, możliwe będzie dostosowanie tempa do potrzeb i kondycji każdego uczestnika.
Kurs składa się z sześciu zajęć, każde z nich trwa 1 h 15 min. Zajęcia odbywają się o stałej porze raz w tygodniu.

Kurs - joga dla kręgosłupa

Przeznaczony jest dla osób borykających się z dolegliwościami ze strony kręgosłupa, spędzających sporo czasu w pozycji siedzącej, dźwigających, będących w dojrzałym wieku.
Będziemy się spotykać raz w tygodniu, w stałej grupie, by podczas trwających 75 min zajęć zadbać o kręgosłup oraz kluczowe stawy.
Zajęcia w ramach kursu będą łagodne i nieforsujące, łączące jogę Iyengara, jogę regeneracyjną oraz powięziową. Będziemy wykonywać różnorodne ćwiczenia wydłużające, wzmacniające i odprężające mięśnie wpływające na postawę i cały układ ruchu. Wszystko w trosce o lepsze samopoczucie i większą swobodę w poruszaniu się.
Zajęcia mają charakter profilaktyczny, nie zastąpią interwencji medycznej. Jeżeli masz poważne problemy z kręgosłupem lub jakiekolwiek wątpliwości czy możesz uczestniczyć w zajęciach, skonsultuj się z fizjoterapeutą.
Organizacja :
  • Zapisu dokonujemy na cały kurs, nie ma możliwości dołączenia w trakcie
  • Istnieje możliwość odrobienia dwóch nieobecności w ramach kursu, uczestnicząc w innych zajęciach odbywających się w szkole
  • Zajęcia odbywają się w przestronnej sali gimnastycznej w przedszkolu Uśmiech Dziecka ul. Kalinowa 71
  • Informacje o planowanych terminach kursów są przesyłane wszystkim osobom zarejestrowanym w systemie fitseey (zarejestruj się, aby otrzymywać wiadomości ode mnie). Jak również są publikowane na stronie fb Coś Swojego, czyli tutaj.
  • Przed zajęciami przeczytaj Regulamin

All rights reserved : Coś Swojego 2020 RegulaminPolityka prywatności